Pakiety przeglądów

Pakiety przeglądów

Gwarancja obsługi najwyższej jakości

Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej: Pakiet Przeglądów lub Pakiet Przeglądów Plus, dostosowany w pełni do Twoich potrzeb. Bądź pewny, że Twój dostawczy Volkswagen jest pod opieką najlepszych fachowców.


Zapytaj o ofertę

Dostępne rozwiązania

Pakiet Przeglądów

Pakiet Przeglądów Plus

Pakiety przeglądów to szereg korzyści

Elastyczność
 

To Ty decydujesz, jaki będzie limit kilometrów, czas trwania pakietu oraz forma płatności.

Gwarancja ceny
 

Transparentne warunki i niezmienne koszty przez cały okres trwania umowy.

Wygoda
 

Bezgotówkowe przeglądy na terenie całego kraju to komfort i brak niepotrzebnego stresu.

Co zyskujesz, wykonując przeglądy w naszych Autoryzowanych Serwisach?

Te benefity mówią same za siebie!

  • Utrzymujesz gwarancję producenta na samochód.
  • Przedłużasz Gwarancję Mobilności (usługi assistance m.in. naprawa na miejscu zdarzenia, holowanie, samochód zastępczy tej samej klasy).
  • Oddajesz swojego Volkswagena w ręce certyfikowanych profesjonalistów, którzy posługują się specjalistycznym sprzętem i narzędziami.
  • Masz pewność, że podczas przeglądu zastosowano wyłącznie oryginalne części.
  • Zyskujesz gwarancję sprawności technicznej, mniejszą awaryjność i wyższą wartość pojazdu przy odsprzedaży.

Częstotliwość przeglądów uzależniona jest od modelu i rocznika oraz intensywności eksploatacji pojazdu.

Co zyskujesz, wykonując przeglądy w naszych Autoryzowanych Serwisach?

Zapytaj o ofertę

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń
x

Pakiet Przeglądów

Pakiet Przeglądów obejmuje:

x

Pakiet Przeglądów Plus

Pakiet Przeglądów obejmuje: